poniedziałek, 19 stycznia 2015

Spotkanie z Bożeną Wojtaszek - jak powstawało osiedle artystycznych domków jednorodzinnych

Wczoraj w naszej szkole zajęcia prowadziła Bożena Wojtaszek, znakomita quilterka, autorka bloga The Textile Cuisine. Z ogromną przyjemnością słuchałyśmy o tajnikach patchworkowej kuchni Bożeny, a ona zdradzała nam swoje "przepisy" na to, jak szyć piękne tkaniny.


Warsztatowa część naszych zajęć była poświęcona szyciu domków. Powstawały szmaciane domki naszych marzeń. Zbudowałyśmy całe osiedle, a po warsztatach będziemy budować dalej, bo to bardzo fajny pomysł na małe prace, na które nawet w codziennym zapędzeniu znajdziemy trochę czasu.
Więcej zdjęć z tego kursu znajdziecie tutaj, a z naszych innych kursów tutaj

Na kurs zgłosiło się tak dużo osób, że nie byliśmy w stanie przyjąć wszystkich chętnych i drugi taki sam kurs będzie w najbliższą sobotę, czyli 24 stycznia 2015 r.  Zapraszamy Was serdecznie.


3 komentarze:

 1. Mój to ten borowik albo kocia mordka, jak niektórzy mówią. Dziękuję Bożenko za pięknie spędzony czas i za cenną lekcję szycia art quiltu. Siedzę a w głowie przesuwają mi się moje przyszłe quilty, szukam swojej drogi i coraz bardziej jestem przekonana, że będę iść w twoją stronę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę Anneczko, że się nie rozczarujesz - już sama podróż jest wspaniała, chociaż nie wiemy dokąd nas zaprowadzi. A może właśnie dlatego :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bożenko, no to ja się zapisałam dzisiaj do Szkoły Patchowrku na wszystkie lekcje z tobą: drzewka, ogrody i średniowiecze. Do zobaczenia.

   Usuń