poniedziałek, 2 lutego 2015

2 urodziny Szkoły Patchworku!


Czas szybko płynie i ani się spostrzegliśmy, jak minęło dwa lata od pierwszych zajęć szkoły.  Dzisiaj nasza szkoła ma 2 urodziny i z tej okazji zapraszamy Was do wzięcia udziału w zabawie-konkursie. 
Mamy dla Was w prezencie piękny zestaw tkanin Rowan Woven Cottons zaprojektowanych przez Kaffe Fassetta. Zestaw składa się z 17 kawałków tkanin o wymiarach 45,7 x 53,3 cm każdy. Jego wartość to 149 zł. Pochodzi z internetowego sklepu z materiałami Buktole.W zabawie można wziąć udział na dwa sposoby:
1 sposób - te z Was, które korzystają z Facebooka znajdą informacje na fanpage’u Szkoły Patchworku pod tym linkiem.  

2 sposób jest dla tych, które nie korzystają z Facebooka: napiszcie do nas maila na adres biuro@szkolapatchworku.pl z odpowiedzią na pytanie: “Co uszyję z zestawu tkanin Rowan Set”?
Spośród wszystkich odpowiedzi (tych z Facebooka i tych z maili) wybierzemy najciekawszą, a jej autorka otrzyma od nas prezent - zestaw tkanin pokazany na zdjęciu. Zabawa trwa do 15 lutego 2015 r. do godziny 23:59. Zapraszamy :)


1 komentarz:

  1. Gratuluję jubileuszu, mam nadzieję ,że nadal będzie można podziwiać poczynania Szkoły i czerpać tu moc pomysłów dla swoich prac. Sukcesów na kolejne lata działalności :-) Pozdrawiam :-)

    OdpowiedzUsuń